Budowa domów Poznań – FamilyHouse.pl

Family House Spółka z o.o.

ul. Półwiejska 28/5,
61-888 Poznań

Dział sprzedaży:
tel.: +48 61 853 41 00
tel. kom.: 503 03 85 78
E-mail: info@familyhouse.pl
www: http://www.familyhouse.pl

budowa domów Poznań, developer Poznań, deweloper Poznań, domy na sprzedaż Poznań, domy Poznań, domy szeregowe Poznań, kupię mieszkanie Poznań, mieszkania na sprzedaż Poznań, mieszkania okolice Poznania, mieszkania pod Poznaniem, mieszkania Poznań, mieszkanie deweloperskie Poznań, nieruchomości Poznań, nowe domy pod Poznaniem, nowe domy Poznań, nowe mieszkania Poznań, sprzedaż domów Poznań, tanie mieszkania Poznań, wynajem lokali handlowych, wynajem mieszkań Poznań

Pani Daria

Jestem bardzo zadowolona zarówno z zakupu mieszkania jak i obsługi mnie jako klienta. Deweloper zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Oby więcej takich firm deweloperskich. Polecam!

Profesjonalna budowa domów

Jeżeli planujesz wybudować mieszkanie ale nie wiesz jak się za to zabrać to koniecznie skontaktuj się z naszą firmą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowie domów. Oddaliśmy setki inwestycji. Posiadamy grono zadowolonych klientów którzy chętnie nas polecają. Nie czekaj i już teraz skontaktuj się z nami. Więcej informacji na temat naszej oferty budowy domów można znaleźć na stronie internetowej naszej firmy.

Budowa domów i nie tylko.

Nasza firma nie tylko zajmuje się budową domów. Oferujemy także jako deweloper mieszkania i domy na sprzedaż. W naszej ofercie nowe domy i mieszkania deweloperskie w atrakcyjnej cenie. Lokale dostępne zarówno w Poznaniu jak i pod Poznaniem. Szerzej na temat oferty można poczytać na stronie internetowej naszej firmy. Zachęcamy także do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.

Deweloper z tradycjami.

Jesteśmy firmą deweloperską która już od wielu lat oddaje do dyspozycji swoich klientów mieszkania i domy najwyższej jakość. Nasza oferta to atrakcyjna możliwość nabycia nieruchomości. Domy szeregowe czy mieszkania na sprzedaż dostępne zarówno w Poznaniu jak i pod Poznaniem. Nie czekaj i już teraz zapytaj o swoje własne M. Więcej informacji na stronie i w biurze naszej firmy. Zapraszamy!