Sprzedaż domów Poznań

Nazwa firmy: Family House Spółka z o.o.
Adres:

ul. Półwiejska 28/5, 61-888 Poznań

Sprzedaż domów i mieszkań w Poznaniu

Firma Family House zajmuje się sprzedażą tanich i nowych mieszkań oraz domów zarówno w Poznaniu jak i okolicach Poznania. W stałej ofercie mieszkania deweloperskie oraz domy szeregowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i setki zrealizowanych inwestycji. Jesteśmy znanym i cenionym deweloperem na rynku poznańskich nieruchomości. Pomagamy załatwić wszystkie kwestie związane z finansowaniem. Szczegóły na ten temat oraz samej oferty można poznać w naszym biurze sprzedaży na ul. Półwiejskiej w Poznaniu. Szczegółowe dane w górnej części strony.

Nasza firma oferuje nowe domy i mieszkania deweloperskie w Poznaniu i nie tylko. Szczegółowe oferta naszych inwestycji dostępna jest na stronie naszej firmy deweloperskiej. Mamy nadzieję, że wybierając naszą ofertę będą Państwo zadowoleni. Jeżeli mielibyśmy przedstawić naszą firmę w liczbach to przede wszystkim setki zakończonych inwestycji oraz tysiące zadowolonych klientów. Zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w biurze sprzedaży. Adres można znaleźć powyżej. Czekamy na Twój kontakt.

Nowe domy i mieszkania szeregowe na sprzedaż Poznań

Chcesz kupić mieszkanie w Poznaniu? A może bardziej interesuje Cię dom w najbliższej okolicy Poznania? Zobacz naszą ofertę nowych mieszkań deweloperskich oraz domów szeregowych na sprzedaż. Pełna oferta i lokalizacje poszczególnych inwestycji na naszej stronie internetowej. Szczegóły można uzyskać również w naszym biurze sprzedaży. Czekamy za Tobą. Skontaktuj się z nami.

Sprawdź powiązany wpis: Family House – deweloper Poznań, nieruchomości, mieszkania i domy